Akbank Çağrı Merkezi 2009’un “En övgüye değer” çağrı merkezi seçildi

Akbank Çağrı Merkezi, İMİ Eğitim Yönetim ve Organizasyon tarafından düzenlenen “İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 2009”da 2 kategoride “En Övgüye Değer Çağrı Merkezi” seçilerek 2 ödül birden kazandı. Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen ve çağrı merkezleri arasında toplam 13 kategoride Türkiye’nin en iyilerinin belirlendiği yarışmada Akbank Çağrı Merkezi, “En İyi Çağrı Merkezi ve “En İyi Müşteri Deneyimi” dallarındaki ödüllerin sahibi oldu.

Türkiye’nin yenilikçi gücü Akbank, teknolojiyi etkin ve yaratıcı bir şekilde kullanarak, müşterilerine hızlı, doğru ve farklılaşmış hizmet vermeyi benimseyen çağrı merkezi ile başarısını bir kez daha gösterdi. Akbank Çağrı Merkezi İMİ Eğitim Yönetim ve Organizasyon tarafından düzenlenen “İstanbul Çağrı Merkez Ödülleri 2009”da “En İyi Çağrı Merkezi” ve “En İyi Müşteri Deneyimi” dallarında iki ayrı ödül kazandı.

Çağrı merkezi sektörünün heyecanla izlediği ödüller, sektörün en değerli üst düzey yöneticilerinden oluşan 23 kişilik bir jürinin aylarca süren yoğun gözlem ve değerlendirmeleri sonucunda 27 Ekim akşamı sahiplerini buldu. Adaylar, “Liderlik ve Planlama”, “Süreçlerin Yönetimi”, “İnsan Kaynakları Yönetimi” ve “Performans Yönetimi” gibi dört ana kritere göre değerlendirilirken, müşteri ve personel tatmini açısından başarılı performans gösteren çağrı merkezleri ödüle layık görüldü.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.