Akbank Çağrı Merkezi Türkiye’nin en iyisi

Akbank Çağrı Merkezi, IMI Conferences tarafından düzenlenen “İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 2010”da, iki farklı kategoride birden ödül kazandı. Bu yıl beşincisi gerçekleştirilen ve farklı sektörlerden 22 çağrı merkezinin, 11 kategoride değerlendirildiği yarışmada Akbank Çağrı Merkezi, “200’den Fazla Koltuklu En İyi Çağrı Merkezi” ve “Yılın En İyi Müşteri Temsilcisi” dallarında ödüllerin sahibi oldu.

IMI Conferences tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen “İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı & Fuarı” çağrı Merkezi sektörünün önde gelen firmalarını biraraya getirdi. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen konferans kapsamında düzenlenen Çağrı Merkezi Ödülleri de farklı sektörlerden büyük ilgi gördü. Sektörünün önde gelen üst düzey yöneticilerinden oluşan 23 kişilik jüri yoğun değerlendirmeler sonucunda 11 farklı kategoride sektörün en iyilerini belirledi.

Teknolojinin gelişimi ve gücünü üstün nitelikli insan kaynaklarıyla birleştirerek bulunduğu her alanda “müşteri memnuniyeti” odaklı çözümleriyle müşterilerine ulaşan Akbank’a bir ödül de çağrı merkezi sektöründen geldi. Akbank Çağrı Merkezi, IMI Conferences tarafından düzenlenen “İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri 2010”da, iki farklı kategoride birden ödül kazandı. Akbank’a ilk ödül çağrı merkezlerinin, eksiksiz müşteri ve personel tatmini kapsamındaki işlevsel yeterliliğinin değerlendirildiği “200’den Fazla Koltuklu En İyi Çağrı Merkezi” kategorisinde geldi. Akbank Çağrı Merkezi bu kategoride; etkin süreç, insan kaynakları yönetimi ve teknoloji kullanımı alanında fark yaratan uygulamaları ile birincilik ödülünü kazandı. Akbank Çağrı Merkezi’nin aldığı ikinci ödül ise, müşteri temsilcisi Alev Kılıç’ın “Yılın En İyi Müşteri Temsilcisi” seçilmesi oldu.

Ödülü aldıktan sonra bir açıklama yapan Akbank Çağrı Merkezi Müdürü Deniz Önalan “200’den Fazla Koltuklu En İyi Çağrı Merkezi” ve “Yılın En İyi Müşteri Temsilcisi” kategorilerinde ödül kazanan Akbank Çağrı Merkezi olarak bundan sonra da “Sizin İçin Buradayız” mesajımızla müşterilerimize her çağrıda eşsiz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Akbank Çağrı Merkezi önümüzdeki dönemlerde de sektörde fark yaratan yaratıcı uygulamaları ile öncülüğünü devam ettirecektir” dedi.

IMI HAKKINDA
Mart 2003 yılında kurulan IMI Eğitim, Yönetim ve Organizasyon; IMI Conferences ve IMI Training departmanlarından oluşmaktadır. IMI Conferences departmanı ile CRM, Call Center ve Birebir Pazarlama konularında konferanslar düzenleyerek Türk iş dünyasını global gelişim ve trendler hakkında bilgilendiren şirket, IMI Training departmanıyla da katılımcıların temel yönetim ve becerilerini geliştiren eğitim programları düzenlemektedir.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.