Akbank Citi İşbirliği Güçlenerek Devam Ediyor

Akbank ve Citibank işbirliğiyle 2008 yılında yaratılan Citi Axess kredi kartının kazandığı büyük başarı, kartla ilgili işbirliği anlaşmasının 2018’e kadar uzatılmasının yolunu açtı

Akbank ve Citibank tarafından 2008 yılında 3 yıl için imzalanan bir işbirliği anlaşmasıyla sunulan Citi Axess’in başarılı büyüme stratejisi sonuçlarını verdi. İki kurum arasında kredi kartları işbirliğine yönelik anlaşma süresi 2018 yılına kadar uzatılarak, anlaşmanın toplam süresi 10 yıla çıkartıldı. Bu sayede Citi Axess kredi kartı sahipleri dünyanın neresinde olursa olsun Citibank gibi global bir bankanın müşterisi olmanın ayrıcalıklarını yaşarken, Axess’in sunduğu sayısız fırsat ve avantajlardan da yararlanmaya devam edecek.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, Citi- Akbank işbirliğinin ortak kredi kartı uygulamalarından ATM ve şube kullanımına kadar uzanan bir yelpazede çok başarılı sonuçlar yarattığına dikkat çekerek Citi Axess kart süresinin 2018’e kadar uzatılmasının bu başarılı işbirliğinin en önemli göstergelerinden biri olduğunu belirtti.

Citibank Türkiye Bireysel Bankacılık Başkanı John Denhof konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Akbank ve Citibank arasında 2007 yılında hayata geçirilen stratejik ortaklık açısından büyük önem taşıyan ve 2008’de sunulmaya başlayan Citi Axess, geride bıraktığımız dönemde Citibank ve Akbank’ın çalışmalarıyla büyümeye, güçlenmeye devam etti. Bu işbirliğini önümüzdeki dönemde Citi Axess’e ekleyeceğimiz yenilikler ile destekleyeceğiz. ” dedi.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.