Akbank Executive MBA Fırsatı

Akbank Executive MBA Fırsatı


AKBANK EĞİTİM KREDİSİ İLE SABANCI’DA EXECUTİVE MBA FIRSATI!

Sabancı Üniversitesi’nde Executive MBA planlarınızı ertelemeyin!

Sabancı Üniversitesi ve Akbank işbirliğinde geliştirilen özel kredi ürünü ile Executive MBA ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz. Uzun vade, avantajlı faiz/masraf ve esnek ödeme seçenekleri ile bütçenizi zorlamadan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kapsamında, sadece Sabancı Üniversitesi Executive MBA katılımcılarına özel indirimli faiz oranlarından faydalanabilir, 2 yıla kadar %0,95 , 5 yıla kadar %0,89 faiz oranları ile kredinizi kullanabilirsiniz. Dilerseniz okul ücretinin tamamı kredilendirilebilir, ya da ihtiyacınız olan tutar kadar dönemlik kredi kullanabilirsiniz.

Üstelik isterseniz ilk aylardaki ödemelerinizi rahatlatmak için 8 aya kadar ödemesiz dönemli veya ilk 1 yıl sadece faiz ödemeli kredi seçeneklerinden faydalanıp, ilk yıl taksitlerinizin oldukça düşük olmasını sağlayabilirsiniz.

Kredi kullandırımınız, kampüs içindeki Sabancı Üniversitesi şubesinden yapılır. Krediye dilediğiniz bir dönemde başvurabilirsiniz, kullandığınız kredi tutarı okulun hesabına doğrudan aktarılacaktır. Sabancı Üniversitesinde EMBA Kredisi’ne Başvuru için kimlik belgesi ve gelir belgesi yeterlidir.

Executive MBA’e özel kredi olanakları hakkında detaylı bilgiyi Sabancı Üniversitesi Executive MBA tanıtım ofisinden veya Akbank Sabancı Üniversitesi şubesinden öğrenebilirsiniz.

Yıllık maliyet oranları ve kampanya koşulları için tıklayınız.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Kampanyalar

Bu yazı Kampanyalar kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın