‘Akbank Sanat iPhone’ uygulaması ile sanatseverler etkinlikleri kaçırmayacak

Akbank Sanat iPhone uygulaması sanata özel içeriklerle kullanıcılara ilgilendikleri etkinlikleri önceden hatırlatan anlık bildirimler yapacak. Türkiye’de bir ilk olan uygulamayla sanatçı bilgileri, mekan ve lokasyonlara erişim imkanının yanısıra Akbank Sanat Haritası’na da ulaşılabiliyor.

Çağdaş sanatın destekçisi Akbank, iPhone kullanıcıları için benzersiz bir uygulamaya imza attı: Akbank Sanat iPhone. Sanatın her alanında vizyoner çalışmalar sunmayı hedefleyen, temel felsefesi kültür ve sanatı ticari bir amaç gütmeden desteklemek, sanatçılara katkıda bulunmak ve nitelikli sanat eserlerini izleyicilerle buluşturmak olan Akbank, iPhone kullanıcılarına özel yeni uygulaması ile sanatseverlerin hayatını kolaylaştırıyor.

Akbank müşterisi olsun olmasın tüm iPhone kullanıcılarının indirebileceği ücretsiz Akbank Sanat iPhone uygulaması ile kullanıcılar Akbank Sanat’ın tüm etkinliklerine erişerek, ilgili detaylara kolayca ulaşabilecek. Uygulama Akbank Sanat’ın tüm etkinliklerinin listelenmesine, sanatçı bilgilerinin incelenebilmesine olanak veriyor. Ayrıca kullanıcılar bulundukları lokasyonu harita üzerinde görerek çevresindeki lokasyonlarda bulunan etkinlikleri de yine harita üzerinden takip edebiliyor. Uygulama üzerinden hakkında detaylı bilgiye ulaşılabilen tüm mekanlar, click to call özelliği sayesinde doğrudan aranabiliyor. Uygulama ile ayrıca işaretlenen etkinliklerden haberdar edilen kullanıcılar, ilgilendikleri etkinlikleri ve detaylarını iPhone üzerinden Facebook, Twitter, FriendFeed gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyorlar.

Akbank Sanat internet sitesinin dünyadan ve Türkiye’den sanat haberleri bölümünü iPhone kullanıcıları ile buluşturan Akbank Sanat iPhone uygulaması, Akbank Sanat etkinliklerini tek bir adreste topluyor. Akbank Sanat iPhone uygulaması, sunduğu sanata özel içerik ve anlık bildirimlerle kullanıcılara ilgilendiği etkinliği önceden hatırlatma özelliği ile Türkiye’de bir ilk. Üstelik uygulama bir kez açıldıktan sonra, internet bağlantısı olmasa da kullanılabiliyor.

Akbank Sanat iPhone uygulaması ile ilgili bilgi veren Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, sanatseverleri yepyeni ve benzersiz bir hizmetle buluşturdukları için çok mutlu olduklarını belirterek şunları söyledi: “Çağımızın en önemli trendi olan mobilite konusunda çalışmalarını sürdüren Akbank, alanı dışında da sorumluluklarını yerine getiriyor. Bankacılık sektöründe teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip edip birçok yeniliğin öncülüğünü yaparak tüketicilerin hayatına kolaylıklar getiren Akbank, bu yeni uygulama ile sanatseverlerin de çok önemli bir ihtiyacına cevap veriyor.

Ülkemizde çağdaş sanatın destekçisi olan ve yılda 700’ün üzerinde kültür-sanat etkinliğine ev sahipliği yapan Akbank Sanat, bu benzersiz iPhone uygulaması ile sanatseverlerin gündem takibini, etkinliklere ulaşımını ve bu etkinliklerle ilgili paylaşımını kolaylaştırıyor. Akbank Sanat iPhone uygulaması, Türkiye’de ilk kez, sadece sanat etkinliklerini anlık bildirimler sayesinde kullanıcılara önceden hatırlatarak fark yaratmaktadır. Dileğimiz, ülkemizdeki tüm insanların hayatına değer katmak ve sürdürülebilir kültürel gelişmeye katkıda bulunmaktır. Bu amaçla, bankacılıkla ilgili çalışmalarımızda olduğu gibi sosyal sorumluluk faaliyetlerimizde de yeni değerler yaratabilmek için durup dinlenmeden mesai harcıyoruz.”

Tüm sanatseverlerin, Akbank müşterisi olma koşulu bulunmaksızın ücretsiz olarak yararlanabileceği Akbank Sanat iPhone uygulaması, iPhone’dan http://itunes.apple.com/tr/app/akbank-sanat/id394126201?mt=8 linki üzerinden indirilebiliyor.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.