Akbank ve CarrefourSA işbirliği ile bankacılık hipermarket reyonlarında

Türkiye’nin yenilikçi gücü Akbank ve dünyanın alışveriş uzmanı CarrefourSA işbirliği ile yaratılan Carrefour Axess kredi kartı, Axess’in ve CarrefourSA Plus kartın özelliklerini birleştiriyor ve kart sahiplerine tek bir kart altında yeni ayrıcalıklar sunuyor. CarrefourSA Axess işbirliği ile Akbank hipermarket bankacılığına da adım atarken CarrefourSA da mağazalarında kurulacak Akbank, “CarrefourSA Kredi Ekspres” şubeleriyle müşterilerine yeni bir platform oluşturuyor.

Akbank ile CarrefourSA arasındaki işbirliğinin ilk ürünleri olan Carrefour Axess kredi kartı ve CarrefourSA Kredi Ekspres şubelerinin tanıtımı için düzenlenen basın toplantısına CarrefourSA Genel Müdürü Guillaume Vicaire ve Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil katıldı.

CarrefourSA Genel Müdürü Guillaume Vicaire, “Bugün Akbank ile büyük bir işbirliğini açıklıyoruz. Bu işbirliği ile CarrefourSA çatısı altında müşterilerimize finansal hizmetler ve ürünler sunacağız. Bu işbirliğinin lokomotif ürünü olan Carrefour Axess, geçen sene lansmanını yaptığımız müşteri sadakat kartımız olan CarrefourSA Plus’ın da bir sonraki adımını teşkil ediyor. Hem Axess hem de CarrefourSA özelliklerini tek bir kartta toplamanın yanı sıra müşterilerimize bu kart aracılığıyla CarrefourSA misyonu doğrultusunda binlerce üründe ilave indirimler ve kampanyalardan yararlanma fırsatı sunacağız. Müşterilerimize en uygun fiyatları ve beklentileri doğrultusunda en mükemmel hizmetleri sunmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

“Hipermarket içindeki yeni finans reyonu”

Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil ise perakende noktasında ihtiyaç anında müşterilerin yanıbaşında olma ve tüm finansal ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle yola çıkılan projenin lokomotif ürünü Carrefour Axess kredi kartı ve CarrefourSA Kredi Ekspress şubeleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi.

CarrefourSA Kredi Ekspres Şubeleri’ni “hipermarket içindeki yeni finans reyonu” olarak tanımlayan Binbaşgil, şunları söyledi:

“Kredi Ekspres şubeleri perakende müşterilerinin tüm finansal ihtiyaçlarının karşılanması için özel olarak tasarlandı. Bu şubeler uzmanlaşmış hizmetleriyle de müşterilerimizin beğenisini kazanacak. Carrefour Axess kredi kartı ise Axess ve CarrefourSA Plus Kart özelliklerini taşımakla kalmayıp; Axess’in chip para, taksit, taksitli nakit avans, bağış programı, asistanlık hizmetleri ve transfer hizmetleri ile CarrefourSA Plus kartın binlerce üründe indirim, kampanya ve promosyonlarını da bir araya topluyor.”

İlk alışverişte indirim ve süresiz avantajlar

CarrefourSA’daki ilk alışverişlerde harcama tutarı üzerinden süre ve ürün sınırlaması olmaksızın yüzde 10 hoşgeldin indirimi sağlayan Carrefour Axess ayrıca binlerce CarrefourSA markalı ve aylık olarak değişen kampanyalı üründe CarrefourSA Plus indirimlerinin üzerinden sürekli olarak yüzde 10 ekstra indirim sağlıyor. Carrefour Axess’le “Kazandıran Alışveriş” devam ediyor.

Temassız kart teknolojisi

Carrefour Axess aynı zamanda CarrefourSA’nın 2.5 milyon kullanıcısı olan CarrefourSA Plus kart özelliklerini de üzerinde barındırıyor. Carrefour Axess sahipleri MasterCard PayPass temassız ödeme teknolojisi sayesinde kasalarda temassız olarak kendilerini tanıtarak 35 TL’ye kadar olan alışverişlerde sadece kartı okutup, şifresiz ve imzasız olarak hızlı ve anında işlem gerçekleştirilebiliyor. Carrefour Axess kart Türkiye dışında, tüm dünya ülkelerinde, tüm mağazalarda kullanılabiliyor ve alışverişlerde özel fırsatlar yaratıyor.

Özel kasa ile ayrıcalıklı, hızlı alışveriş ve sürekli 12 taksit imkanı

Carrefour Axess CarrefourSA’lardan yapılan elektronik, mobilya ve beyaz eşya alışverişlerinde vade farksız 12 ay taksit yapabilme imkanı da sunuyor Bunun yanı sıra Carrefour Axess kart sahipleri Türkiye çapındaki CarrefourSA’larda kendilerine özel kasalardan öncelikli olarak yararlanabiliyor.

Carrefour Axess kredi kartı başvurusu ve geçici kart, Axess tüketici kredisi, ihtiyaç kredisi ve sigorta ürünlerinin satışı gibi birçok özel hizmetin verileceği CarrefourSA Kredi Ekspres şubeleri, başlangıçta Türkiye genelindeki 19 hipermarkette hizmet verecek. Kredi Ekspres şubelerinin olmadığı 20 büyük mağazada ise kolay, hızlı ve rahat başvuru için direk satış temsilcilerine erişimi sağlayan direkt telefon hatları olacak. CarrefourSA Kredi Ekspres şubeleri ve direkt telefon hatları sayesinde dileyen herkes alışveriş yaptığı noktada ihtiyacı olan finansal hizmetleri alabilecek.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.