Akbank’a Haziran ayında iki ödül birden!

Akbank, Haziran ayında iletişim dünyasının birbirinden değerli iki ödülünü kazandı. Akbank, “İstanbul’da Bir Sürrealist: Salvador Dalí” sergisiyle Altın Pusula “Jüri Özel Ödülü” alırken, 18.Caz Festivali Reklam Filmi ile de Kristal Elma kazandı.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği (TÜHİD) tarafından bu yıl 8.’si düzenlenen Altın Pusula Halkla İlişkiler Ödülleri’nde “İstanbul’da Bir Sürrealist: Salvador Dalí” sergisiyle “Jüri Özel Ödülü”nü kazanan Akbank, ertesi gün 16 Haziran’da gerçekleştirilen “Kristal Elma Ödülleri”nde de 18.Caz Festivali reklam filmiyle ödüle layık görüldü.

“İstanbul’da Bir Sürrealist: Salvador Dalí” sergisiyle “Jüri Özel Ödülü”nü kazanan Akbank, daha önce de Card Rock’la Pazarlama İletişimi dalında Altın Pusula Ödülü’ne layık görülmüştü.

21.Kristal Elma Ödülleri”nde ödüle layık görülen Akbank 18. Caz Festivali reklam filmi “Şehrin caz hali…” temasıyla hazırlandı. İstanbul’un cazla birlikte değişimini anlatan filmin akşamüstü saatlerinde başlayan ve gün ağarana kadar devam eden çekimleri İstanbul’un iki yakasında, farklı mekanlarda iki gecede tamamlandı.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.