Akbank’la iPhone kullanıcılarına “Panik Yok”

iPhone kullanıcılarına özel tasarımlı Mobil Bankacılık hizmeti sunan Akbank, şimdi de benzersiz bir uygulamaya imza attı. Akbank “Panik Yok” uygulaması ile Akbank müşterisi olsun olmasın tüm iPhone kullanıcıları maddi hasarlı trafik kazaları sonrasında gerekli yönlendirmelere hızla ve ücretsiz olarak ulaşabilecek.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerinin hayatını kolaylaştırmak için kullanan Akbank, sunduğu farklı ve özel çözümler ile sektörde ilklere imza atmayı sürdürüyor.Bugüne kadar iPhone kullanıcılarına özel tasarımlı Mobil Bankacılık hizmeti sunan Akbank, benzersiz bir uygulamayı daha hayata geçirdi. Akbank “Panik Yok” uygulaması, tüm kullanıcıları maddi hasarlı bir trafik kazası sonrası yaşanabilecek sorunlar ve sıkıntılardan kurtarmayı hedefliyor. Akbank müşterisi olsun olmasın, “Panik Yok” uygulamasını indiren tüm iPhone kullanıcıları kaza sonrasında hazırlamaları gereken kaza raporu konusundaki yönlendirmelere kolayca ulaşabiliyor. Uygulama ile kullanıcılar aynı zamanda, “Kaza yerinin fotoğrafını çekip e-mail ile gönderebilmek, bulunduğu yeri harita üzerinde nokta olarak belirlemek, Aksigorta’ya ‘click to call’ ile doğrudan ulaşıp müşteri temsilcisinden bilgi alabilmek gibi kolaylıkların yanı sıra bulundukları bölgeye en yakın Akbank şubesine de kolayca ulaşmanın” ayrıcalığını yaşayacaklar.

iPhone kullanıcılarına özel olarak hazırlanan Akbank “Panik Yok” uygulaması hakkında bilgi veren Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, “Uygulamada kullanıcılara, hangi durumlarda kaza tutanağı doldurmaları gerektiği anlatılarak, kaza tutanağının hangi bölümünün nasıl doldurulması gerektiği konusunda bilgi veriliyor ve örnek tutanak görüntüsü ile bölümler gösteriliyor.Uygulama ile kullanıcıların konumu harita üzerinden belirlenmekte ve dileyen kullanıcılar bulundukları lokasyonun işaretli olduğu haritayı mail olarak gönderebilmektedirler. Yine dileyen kullanıcılar kazanın fotoğrafını çekerek fotoğrafı mail yoluyla gönderebilmektedirler. Aynı zamanda kullanıcılar tek bir dokunuşla Aksigorta’yı arayıp, müşteri temsilcisinden destek alabilmekte veya en yakın Akbank Şubesi’ne kolayca ulaşabilmektedirler. Uygulama, ‘Kaza Asistanı’ yardımıyla trafik kazası sonrasında sürücülerin doldurması gereken kaza tutanağını kolayca hazırlayabilmeleri için de yönlendirmeler yapmaktadır” dedi.

Akbank müşterisi olsun olmasın tüm iPhone kullanıcılarının ücretsiz yararlanabilecekleri ve ihtiyaç duydukları her an kolayca ulaşabilecekleri Akbank “Panik Yok” uygulaması, iPhone’dan veya www.akbank.com‘dan da yönlendirme yapılan http://itunes.apple.com/tr/app/panik-yok/id382239123?mt=8 linki üzerinden indirilebilir.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.