Akbank’ta tüm bireysel kredi faizlerinde büyük indirim

Akbank, tüm bireysel kredi faizlerinde büyük indirime gitti. Akbank, faizlerdeki son indirimle beraber konut kredilerinde %0.99’dan başlayan oranlarla piyasanın en avantajlı faiz oranlarını sunmaya başladı. Tüm müşteriler için geçerli olan taşıt kredilerinde %1.39 ve ihtiyaç kredilerinde %1.49 faiz oranı ise devam ediyor. Akbank, bu yeni düzenlemeyle sektörde en düşük faiz oranını sunan banka oldu.

Akbank Bireysel ve Şirket Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, düşük faiz ortamının piyasalardaki olumlu hava ile birleşmesi neticesinde Akbank’ta kredi faizlerinde büyük indirime gidildiği belirterek, şunları söyledi:
“Akbank, her zaman kredi piyasasında öncü konumda olmuştur. Şimdi de, tüm bireysel kredilerde yaptığı büyük indirimle öncü konumunu sürdürmektedir. Konut kredilerinde %0.99’dan başlayan faizlerle; taşıt ve ihtiyaç kredilerinde rekabete göre çok daha avantajlı faizlerle Akbank olarak ekonomimizin çarklarını hızlandıracağız.”

Tözge tüm tüketicilere “Akbank’a sormadan kredi almayın” mesajını ileterek, hem faiz hem komisyon oranlarında avantajlı fiyatlama sunan Akbank’ın, hesabını bilen tüketicilerin ilk tercihi olacağını vurguladı.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.