Akbank’tan iPad kullanıcılarına özel iki öncü uygulama daha: YATIRIMCI ve WINGS Gezgin

Türkiye’nin ilk iPad Şubesi’ni kullanıcıların hizmetine sokan Akbank, şimdi de Türkiye’nin ilkleri olan iPad YATIRIMCI ve iPad WINGS Gezgin uygulamalarını hayata geçirdi. Akbank iPad YATIRIMCI ve WINGS Gezgin, iPad kullanıcıları için özel olarak tasarlandı.

Akbank, bankacılık sektöründe Türkiye’nin teknolojik öncüsü olmayı sürdürüyor. Kısa bir süre önce iPad kullanıcılarına yönelik olarak Türkiye’nin ilk iPad Şubesi’ni hizmete sokan Akbank, şimdi de yepyeni iki hizmete imza atıyor. iPad kullanıcıları için özel olarak tasarlanan Akbank iPad YATIRIMCI ve iPad WINGS Gezgin uygulamaları, Türkiye’de ilk kez hayata geçiriliyor.

iPad YATIRIMCI uygulaması ile iPad kullanıcılarına sunulan hızlı ve pratik işlemlerden bazıları şöyle: Takip edilen hisse senetlerinin, endekslerin, VOB bilgilerinin görüntülenmesi; hisse senedi alım-satım işlemleri; dünyadaki güncel finans haberlerinin anlık takibi; güncel piyasa yorumlarını video olarak izleyebilme; Akbank kredi, mevduat, fon, repo, döviz oranlarını eşzamanlı olarak görüntüleyebilme; kredi ve döviz hesaplamaları…

iPad’e özel hazırlanmış WINGS Gezgin uygulaması ise yine Türkiye’de ilk kez Akbank tarafından sunulan bir uygulama. Kullanıcılar bu uygulama ile iPad’i yönelttikleri doğrultuda bulunan dünya şehirlerini ekranlarında görebilecek, bu şehirlerle ilgili çok özel ve detaylı bilgilere ulaşabilecekler. Özel olarak tasarlanan WINGS Gezgin uygulaması ile çok farklı bir deneyim yaşayacak olan kullanıcılar dünyadaki büyük şehirler hakkında ayrıntılı bilgilere sahip olmanın yanı sıra, WINGS başvurularını da kolayca yapabilecekler. iPad kullanıcıları her iki uygulamayı da Apple Store’dan ücretsiz yükleyip hemen keyfini çıkarabilirler.

Akbank iPad Şubesi gibi, iPad YATIRIMCI ve WINGS Gezgin uygulamalarının da Türkiye’de iPad bankacılığının ilk örneği olmasından mutluluk duyduklarını belirten Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, “Türkiye, genç nüfusu ile dünyada teknoloji ve mobilite konusunda en aktif ülkelerden biri. Akbank olarak Türkiye’nin ve dünyanın gelişen trendlerini yakından izliyor ve yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyoruz. Dünyada şu sıralarda büyük ilgi gören iPad konusunda da öncü adımlar atıyoruz. Kısa bir süre önce Türkiye’nin ilk iPad şubesini kullanıcıların hizmetine sunmuştuk. Şimdi de Türkiye’nin ilkleri olan iPad YATIRIMCI ve WINGS Gezgin uygulamaları ile müşterilerimizin hizmetindeyiz. iPad kullanıcıları YATIRIMCI uygulamasıyla, Akbank iPad Şubesi’nde gerçekleştirdikleri diğer bankacılık işlemlerinin yanı sıra artık birçok yatırım işlemini de çok kolay ve zaman/mekan sınırı olmaksızın yapabilecek, WINGS Gezgin ile de WINGS’in prestiji ve iPad’in konforuyla bulundukları yerden dünya turuna çıkabilecekler. Teknoloji ve mobilite kullanımı ile müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak hizmetlerimiz devam edecek” dedi.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.