Akbank’tan ‘Sizin İçin’ Çok Avantajlı Yeni Yıl Kredisi

Akbank, Yeni Yıl Kampanyası ile her keseye uygun çok avantajlı ihtiyaç kredisi seçenekleri sunuyor. Kampanyada, müşteriler masrafsız veya faizsiz kredi alternatiflerinden faydalanabiliyor.

Tüketicilerin ihtiyaçlarına en hızlı ve en kaliteli şekilde finansal çözüm geliştirmeyi amaçlayan Akbank, Yeni Yıl Kredisi Kampanyasını açıkladı. Yılbaşı öncesinde, her türlü nakit ihtiyacına yönelik olarak başlatılan avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasında, masrafsız kredi sadece %0,94 faiz oranı ile sunuluyor. Akbank’ın müşteri memnuniyeti odaklı bankacılık anlayışını yansıtan “Sizin İçin” felsefesi doğrultusunda başlattığı kampanyanın avantajlarından tüm müşteriler yararlanabiliyor. Müşteriler, 30.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını masraf ödemeden %0,94 faiz ile karşılarken, taksit ödemelerine ise dilerlerse 3 ay ertelemeli olarak Nisan 2011’de başlayabiliyorlar.

Düşük tutarlı kredi ihtiyacında olan müşteriler ise yeni yıl kampanyasında %0 faiz ile 3.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 3.000 TL için % 0 faizli 12 ay vadeli kredinin taksidi sadece 250 TL iken, masrafı ise 209 TL.

Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge, düzenledikleri yeni kampanya ile müşterilerine yeni yıl müjdesini erken getirdiklerini belirterek, “Her zaman olduğu gibi yılbaşı öncesinde de tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yönelik farklı kampanya seçenekleri ile her keseye uygun finansal çözümler geliştiriyoruz. Yeni Yıl Kampanyamız da, tüm müşterilere ihtiyaç kredisinde çok özel avantajlar sunuyor. Örneğin, yüksek tutarlı nakit ihtiyacı olan müşterilerimize masrafsız ve sadece % 0,94 gibi düşük bir faiz oranı ile kredi kullandırıyoruz. Üstelik, dileyen müşterilerimiz de kredi taksitlerini Nisan ayına kadar erteleyebiliyor, böylece yeni yılın ilk aylarında rahat ediyorlar. Diğer yandan, düşük tutarlı nakit ihtiyacı olan müşterilerimiz için ise, 3.000 TL’ye kadar % 0 faizli kredi seçeneğimiz var. Bu kredide müşterilerimiz 12 ay vadede sadece 209 TL masraf ödeyerek 250 TL taksitle kredilerini kullanabiliyor. Yeni yıl öncesi, tüm tüketicilere yılın son indirim fırsatından faydalanmalarını öneriyoruz.” dedi.

31 Aralık tarihine kadar devam edecek olan Akbank Yeni Yıl Kredisi Kampanyası’ndan yararlanmak isteyen tüketiciler, tüm Akbank şubeleri ile 444 25 25 nolu Akbank Cep Şubesi ve www.akbank.com web adresinden başvuru yapabiliyor.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.