Akbank’tan, Türkiye’nin ilk ‘iPad Şubesi’…

Müşterilerinin hayatına kattığı yenilikçi çözümler ile öncü olan Akbank, şimdi de Türkiye’de bu konuda bir ilki daha gerçekleştirerek Akbank iPad Şubesi’ni hizmete soktu. Türkiye’de sadece Akbank’ın kurduğu iPad Şubesi ile kullanıcılar birçok bankacılık işlemini iPad’e özel olarak hazırlanan ortamda gerçekleştirebilecek

Teknolojik gelişmeler paralelinde sunduğu ürün ve hizmetlerle müşterilerinin yaşam kalitesini zenginleştiren Akbank, şimdi de Türkiye’nin ilk iPad Şubesi’ni hayata geçirdi. Türkiye’de iPad için hazırlanan ilk bankacılık hizmeti olan iPad Şubesi, Akbank müşterileri için hayatı kolaylaştıracak birçok işlevi yerine getiriyor.

Türkiye’de resmi satışının yakında başlaması beklenen iPad’ler için altyapısını şimdiden hazırlayan ve hizmetlerini devreye sokan Akbank, mevcut ve gelecekteki iPad kullanıcılarının birçok bankacılık işlemlerini kolayca yapabilmelerini sağlıyor. iPad kullanıcıları, www.akbank.com adresindeki Akbank iPad Şubesi’ne girerek, hesap ekstresi görüntülemeden döviz alım-satımına birçok işlemi iPad’e özel olarak hazırlanmış hizmet merkezinde birkaç tıkla yapabilecekler.

iPad için özel olarak hazırlanan, tasarımı ve kullanım kolaylığı ile öne çıkan Akbank iPad Şubesi’nde mevcut bankacılık hizmetlerinin yanı sıra, çok yakında WINGS Gezgin, iPad Yatırımcı gibi başka çok özel ve benzersiz uygulamalar da yer alacak.

iPad kullanan Akbank müşterilerinin bu uygulamayla yapabilecekleri işlemlerden bazıları şöyle: hesap işlemleri, kredi kartı işlemleri, para transferleri; döviz, hisse senedi, yatırım fonu, hazine bonosu alım satımı gibi yatırım işlemleri ve GSM kontör yükleme, ödeme işlemleri.

Akbank iPad Şubesi ile ilgili bir açıklama yapan Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil, “Akbank dünyadaki trendleri, en son teknolojileri yakından takip ediyor ve bunları hızla müşterilerinin kullanımına sunuyor. Şu sıralarda dünyada bir iPad olgusu var. Akbank da internet şubesini iPad’in getirdiği yeni teknolojik olanaklarla revize etti ve kendine özgü dizaynı ile Türkiye’nin ilk iPad Şubesi’ni hizmete soktu. Akbank, iPad uygulamaları geliştirmeye devam edecek. Müşterilerimizin bu yenilikçi uygulamalarımızı beğeneceğini ve piyasadaki diğer uygulamalardan farklı bulacağına inanıyoruz. İPad ile müşterilerimiz Akbank’ı artık her zaman ve her yerde yanında bulundurabilecek, ihtiyaç duyduğu birçok bankacılık işlemini kolayca iPad’den yapabilecek” dedi.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.