Axess‘ten bir yenilik daha: Hızlı Para

“Axess yeter bana!”

Kullanıcılarına benzersiz avantajlar sunan Axess, her türlü nakit ihtiyacı için çok uygun koşullarda yepyeni bir fırsat sağlıyor; Hızlı Para. Axess müşterileri, Hızlı Para ile gerek borçlarını ödemek, gerekse diledikleri tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için nakit sorununu anında ve kolayca çözebilecek.

Axess müşterileri, Hızlı Para sayesinde 36 aya varan vadelerle ve 36 TL’den başlayan taksitlerle, 1000 TL ve üstü nakit ihtiyaçlarını hemen giderme olanağı buluyor. “Axess yeter bana” mesajı ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarının karşılanmasında yaratıcı çözümler sunan Axess Hızlı Para hizmeti ile de pratik bir çözüm sunuyor. Müşterilere tüm nakit ihtiyaçları için, Axess kredi kartı limitini kullanarak paraya hemen kavuşabilme imkanı sağlayan Hızlı Para, kefilsiz ve formalitesiz olarak uygulanıyor.

Axess’in yeni başlayan reklam kampanyası ve yeni sloganı ile ilgili bir açıklama yapan Akbank Ödeme Sistemlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mine Könüman; “Akbank olarak bakış açımız, kredi kartı sahiplerini sadece alışverişe yönlendirmek değil, her türlü ihtiyacına cevap veren tek kredi kartı olmak. Bu çerçevede, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla çok uygun koşullarda nakit temin etmeye yönelik bir hizmet olan “Hızlı Para” için bir kampanya başlattık. Taksit İste, Ekstre Mola, Taksitli Avans ve Hızlı Para bir arada, benzersiz bir çözüm paketi oluşturuyor. Yeni sloganımız “Axess Yeter Bana” ile altını çizmek istediğimiz çözüm odaklı ve müşterisinin her an yanında olan marka özelliğimizi önümüzdeki aylarda iletişimimizde ve hizmetlerimizde sık sık göreceksiniz” dedi.

Hızlı Para’ya hemen sahip olmak için Akbank ATM’leri en pratik kanal iken, diğer tüm hizmetlerden yararlanmak için de 444 25 25 ve www.akbank.com İnternet Şubesi kart sahiplerinin hizmetinde.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.