FISH kullandılar, kazandılar! İşte Adana’dan Mini One kazanan talihlimiz Adbülkadir Akkaymak’ın hikayesi: İlk haberi dayımın oğlu Berkin’den aldım. Berkin daha önceki Fish çekilişinden dizüstü bilgisayarı kazanmıştı, o da bundan dolayı her ay çekiliş listesini takip ediyordu. Yüz yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Önce inanamadım, çok mutlu oldum. Hemen sevdiklerimle paylaşmak istedim. Hatta ilk olarak eşimle paylaşmak istedim, fakat ailem benden önce eşime mutlu haberi vermiş. Şu an 46 çekiliş hakkım var ve Fish’in takibindeyim. Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.

FISH kullandılar, kazandılar!

İşte Adana’dan Mini One kazanan talihlimiz Adbülkadir Akkaymak’ın hikayesi: İlk haberi dayımın oğlu Berkin’den aldım. Berkin daha önceki Fish çekilişinden dizüstü bilgisayarı kazanmıştı, o da bundan dolayı her ay çekiliş listesini takip ediyordu. Yüz yıl düşünsem aklıma gelmezdi. Önce inanamadım, çok mutlu oldum. Hemen sevdiklerimle paylaşmak istedim. Hatta ilk olarak eşimle paylaşmak istedim, fakat ailem benden önce eşime mutlu haberi vermiş. Şu an 46 çekiliş hakkım var ve Fish’in takibindeyim. Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.


Çekiliş Programı
www.fishcard.com.tr
Fish bir kredi kartı… Hayallerinizi gerçekleştirecek, sizi mutlu edecek bir şey.

Tam kaynak: Fish Card’s Facebook Wall

Bu yazı Kampanyalar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın