FISH kullandılar, kazandılar! İşte İstanbul’dan FIAT 500 kazanan talihlimiz Ayşe Burcu Karakaya’nın hikayesi: Yılbaşından beri FISH kullanıyorum. Kazandığımı öğrendiğim zaman önce inanamadım. Sonra İnternet sitesinde sonuçların açıklandığını ve oradan sonuçları görebileceğimizi söylediler. Gerçek olduğunu görünce çok şaşırdım ve kendimi çok şanslı hissettim. O kadar kişi arasından seçilebilmek gerçekten çok büyük bir şans. Fish’ten yaptığım ilk alışverişimde çıktı. O da doğalgaz ödemesiydi. Hediyemi aldım , kızımın geleceği için sattım. Parayı 22 aylık kızım için bankaya yatırdım. İlerde onun üniversite masrafları ya da ona bir ev alabilmek için kullanmayı düşünüyorum. Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.

FISH kullandılar, kazandılar!

İşte İstanbul’dan FIAT 500 kazanan talihlimiz Ayşe Burcu Karakaya’nın hikayesi:
Yılbaşından beri FISH kullanıyorum. Kazandığımı öğrendiğim zaman önce inanamadım. Sonra İnternet sitesinde sonuçların açıklandığını ve oradan sonuçları görebileceğimizi söylediler. Gerçek olduğunu görünce çok şaşırdım ve kendimi çok şanslı hissettim. O kadar kişi arasından seçilebilmek gerçekten çok büyük bir şans. Fish’ten yaptığım ilk alışverişimde çıktı. O da doğalgaz ödemesiydi. Hediyemi aldım , kızımın geleceği için sattım. Parayı 22 aylık kızım için bankaya yatırdım. İlerde onun üniversite masrafları ya da ona bir ev alabilmek için kullanmayı düşünüyorum. Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.


Çekiliş Programı
www.fishcard.com.tr
Fish bir kredi kartı… Hayallerinizi gerçekleştirecek, sizi mutlu edecek bir şey.

Tam kaynak: Fish Card’s Facebook Wall

Bu yazı Kampanyalar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın