FISH kullandılar, kazandılar! İşte İzmir’den ATV kazanan talihlimiz Nilgün Dağhan’ın hikayesi: Yaklaşık 2 senedir FISH kullanıyorum. Herhangi bir ödül olabilirdi ama ATV ilginç oldu benim için. Pazar günü gazete okurken bir önceki ayın Freelander talihlisi olan beyefendinin resmini gördüm gazetede. İçimden bana ne zaman çıkacak acaba diye geçirdim. Pazar günü bunu deyip salı günü bu haberi almak çok şaşırtıcı oldu gerçekten! Bir arkadaşım arayarak haber verdi bana. Normalde hep e-mail gelir ama ben bu aykine henüz bakmamıştım. Bir anda bir sürü telefon almaya başladım, herkes arayarak kazandığımı haber verdi. Oğlum ATV’yi kullanmak için çok istekli ve ısrarcı bakalım ne yapacağız :) Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.

FISH kullandılar, kazandılar!

İşte İzmir’den ATV kazanan talihlimiz Nilgün Dağhan’ın hikayesi:

Yaklaşık 2 senedir FISH kullanıyorum. Herhangi bir ödül olabilirdi ama ATV ilginç oldu benim için. Pazar günü gazete okurken bir önceki ayın Freelander talihlisi olan beyefendinin resmini gördüm gazetede. İçimden bana ne zaman çıkacak acaba diye geçirdim. Pazar günü bunu deyip salı günü bu haberi almak çok şaşırtıcı oldu gerçekten! Bir arkadaşım arayarak haber verdi bana. Normalde hep e-mail gelir ama ben bu aykine henüz bakmamıştım. Bir anda bir sürü telefon almaya başladım, herkes arayarak kazandığımı haber verdi. Oğlum ATV’yi kullanmak için çok istekli ve ısrarcı bakalım ne yapacağız 🙂

Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.


Çekiliş Programı
www.fishcard.com.tr
Fish bir kredi kartı… Hayallerinizi gerçekleştirecek, sizi mutlu edecek bir şey.

Tam kaynak: Fish Card’s Facebook Wall

Bu yazı Kampanyalar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın