İşte Ankara’dan MINI ONE kazanan talihlimiz Mehmet Konaş’ın hikayesi: Yaklaşık 1,5 senedir FISH kullanıyorum. Araba kazanırım hayaliyle alışveriş yapmıyordum. Ama böyle bir araba hayalimdi. Beni arayıp MiniOne kazandınız dediler. İlk önce inanamadım. Doğruluğunu Fish web sitesine girip teyit ettim. Hediyemi aldım, kullanıyorum, gayet memnunum. Kazandıktan sonra alışverişlerime özen göstermeye başladım. Fish’i daha çok kullanmaya çalışıyorum. Belki yine çıkar diye alışveriş yapıyorum. Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.

İşte Ankara’dan MINI ONE kazanan talihlimiz Mehmet Konaş’ın hikayesi: Yaklaşık 1,5 senedir FISH kullanıyorum. Araba kazanırım hayaliyle alışveriş yapmıyordum. Ama böyle bir araba hayalimdi. Beni arayıp MiniOne kazandınız dediler. İlk önce inanamadım. Doğruluğunu Fish web sitesine girip teyit ettim. Hediyemi aldım, kullanıyorum, gayet memnunum. Kazandıktan sonra alışverişlerime özen göstermeye başladım. Fish’i daha çok kullanmaya çalışıyorum. Belki yine çıkar diye alışveriş yapıyorum.

Diğer kazanan hikayelerini okumak için tıklayın.


Çekiliş Programı
www.fishcard.com.tr
Fish bir kredi kartı… Hayallerinizi gerçekleştirecek, sizi mutlu edecek bir şey.

Tam kaynak: Fish Card’s Facebook Wall

Bu yazı Kampanyalar kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın