Küçük Tasarruflarla Büyük Birikimlere Ulaşmanın Yeni Formülü: Akbank Mevduat Birikim Hesabı

Akbank, yeni ürünü Mevduat Birikim Hesabı ile küçük de olsa düzenli olarak birikim yapmayı hedefleyen tüketicilere çok özel avantajlar sunuyor.Mevduat Birikim Hesabı ile tasarruf sahipleri, 50 TL gibi ufak tutarlarla, kredi kartından bile ödeme yaparak uzun süreli birikim yapabilecek.

Tüm faaliyetleri ile Türkiye ekonomisine sürdürülebilir değer katmayı hedefleyen Akbank, yeni ürünü Mevduat Birikim Hesabı ile tasarruf sahiplerine çok özel olanaklar sunuyor. Uzun süreli birikim yapmaya yönelik olarak tasarlanan Mevduat Birikim Hesabı, 5 yıl vade ile açılıyor, sözleşme ile belirlenen aylık dönemlerde hesaba para yatırmaya olanak sağlıyor.

Özellikle düzenli geliri olan ve küçük de olsa düzenli olarak birikim yapmayı hedefleyen tüketiciler için çok uygun bir ürün olan Mevduat Birikim Hesabı, tüketicilere Akbank farkıyla sunuluyor. Çocuklarının geleceği için düzenli bir yatırım yapmayı isteyen ailelerden, iş hayatına yeni atılan ve geleceği için birikim yapmayı düşünen gençlere, taşıt almak ya da evlilik için para biriktirmeyi hedefleyen tüketicilere kadar toplumun geniş kesimlerinin farklı ihtiyaçlarla yöneldikleri tasarruf talepleri göz önüne alınarak düzenlenen Mevduat Birikim Hesabı, müşterilerine çok önemli avantajlar sunuyor:

Düzenli birikim alışkanlığı sağlanması yönünde çok cazip bir ürün olan Mevduat Birikim Hesabı, vadeli hesap ile faiz kazanamayacak küçük tutarlara mevduat faizi kazancı sağlıyor. 50 TL gibi ufak tutarlar ile verilebilen talimat ödemeleri kredi kartından da yapılabiliyor. Böylece müşteriler alışageldikleri harcama alışkanlıklarını terketmeden birikim yapma imkanı buluyorlar. Bu hesap ile birikimlerini ister TL, ister USD/Euro ile değerlendirebilen müşteriler, hesaplarını vadeleri boyunca güncel piyasa oranları ile değerlendirebiliyorlar.

“Gelişmekte olan ülkeler arasında yıldızımız yükseliyor, alacağımız kararlar çok önemli”

Toplantıda yaptığı konuşmasında ülke ekonomileri için tasarrufun önemine dikkat çeken Akbank Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge “Ülkemiz, dünyadaki örneklerle karşılaştırıldığında küresel ekonomik kriz sürecini başarıyla atlattı. Ama önümüzde yapılacak çok şey var. Gelişmekte olan ülkeler arasında öne çıkan Türkiye’nin yıldızı her geçen gün yükseliyor. Alacağımız ekonomik kararlar bu hedeflere ulaşmamızda çok önem taşıyor.

Akbank olarak biz de Türkiye ekonomisine sürdürülebilir değer katma misyonuyla ve inovatif ürünlerimizle bu hedeflere ulaşma yolunda çalışıyoruz. Mevduat Birikim Hesabımız buna güzel bir örnek. Yeni ürünümüzle ‘Sizin İçin’ felsefemizle ürün ve hizmetler sunduğumuz müşterilerimize hem bireysel, hem toplumsal faydalar sağlamayı hedefliyoruz. Bu ürünümüzle toplumun her kesiminden tüketicilerin, küçük ödemelerle uzun süreli, büyük birikimlere ulaşması için çok avantajlı bir seçenek sunuyoruz. Mevduat Birikim Hesabı’mızın tüm tüketicilerimize sağlayacağı bireysel avantajların yanısıra ülkemiz için de önemli bir kazanç sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.