SGK Kampanyası

SGK Kampanyası


Emekli tanıdığını Akbank SGK Maaş Kartı sahibi yapan ilk 10.000 kişi hem kendine hem de tanıdığına chip para kazandırıyor…

Akbank’lı olmanın ayrıcalıklarından emekli tanıdıklarınız da yararlansın istiyorsanız, hem sizin hem de tanıdıklarınızın kazanacağı bu müthiş fırsatı kaçırmayın!

Bankamızı tavsiye ettiğiniz emekli yakınlarınız Akbank SGK Maaş Kartı sahibi olsun, hem siz hem de emekli yakınlarınız kazansın.

Yönlendireceğiniz her emekli müşteri için size 10 TL (*) değerinde, Akbank SGK Maaş Kartı alarak emekli maaşını bankamızdan almaya başlayan tanıdıklarınız ise 20 TL(**) değerinde chip para ödülü kazansın.

Akbank’a gelin, kazanmaya devam edin. Hem sizi, hem tanıdıklarınızı 30 Kasım’a kadar şubelerimize bekliyoruz.

* Bir kişi en fazla 10 emekli müşteri tavsiye edebilir.
** Ödül kazanımı için Akbank SGK Maaş Kartı’nın, maaşın yattığı şubeden 3 ay içinde teslim alınması ve 1 yıl boyunca bu kart kullanılarak maaşın çekilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde verilen ödül geri alınacaktır.
*** Ödüller, yukarıdaki koşulun sağlanmasını takip eden ayda; tavsiye edenin Akbank kredi kartı ya da banka kartına, tavsiye edilenin ise Akbank SGK Maaş Kartı’na yatırılacaktır.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Kampanyalar

Bu yazı Kampanyalar kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın