Tüm Migros ve Şok’larda Müşterilere Axess ile Daha Çok Kazanç Sunuluyor

Avrupa’nın en hızlı büyüyen kredi kartı Axess ve Türk perakende sektörünün lider kuruluşu Migros müşterilerine daha kazançlı bir yaşam sunuyor.

Avrupa’nın en hızlı büyüyen kart markası Axess ve Türk perakende sektörünün lider kuruluşu Migros, müşterilerinin Migros ve Şok mağazalarından en kazançlı şekilde faydalanmasını sağlıyor. Migros ve Şok mağazaları Axess üye işyeri ağına katılırken, Axess Kart da perakende sektöründe en yaygın kullanım ağına sahip kredi kartı olma ünvanını kazandı.

27 Aralık 2002 tarihinden itibaren tüm Migros ve Şok Mağazalarında kabul edilmeye başlayan Axess Kredi Kartı ile kazanılan tüm ChipParaların Türkiye’de alışverişlerin yoğun olarak gerçekleştiği 156 Migros ve 273 Şok Mağazası’nda para yerine kullanılabilmesi tüketiciler için önemli bir kazanç sağlıyor.

Ayda 250 milyonu aşan alışverişlerde yüzde 3 ChipPara…

Diğer taraftan Axess Kart sahipleri Migros ve Şok’larda Axess Kredi Kartı ile yaptıkları alışverişlerde daha fazla chip para kazanmaya başladılar. Axess Kredi Kartı ile Migros ve Şok Mağazaları’nda ayda 250 milyon TL’ye kadar kadar yapılan alışverişlerde tutarın %1,5’u oranında, aylık toplam 250 milyon TL’yi geçen alışverişlerde ise toplam tutarın % 3’ü oranında ChipPara kazandırıyor.

Migros Club ve Axess Kart’ın birlikte kullanımında % 6’ya varan kazanç…

Axess ile yapılan harcamalara % 3 oranında ChipPara kazanımına ek olarak Migros’un 2003 yılında başlattığı, yeni Migros Club Puan Kampanyası yılboyunca tüm müşterilerine alışveriş tutarları karşılığında %3’e varan puan kazanma imkanı sağlamaktadır. Kazanılan puanlar ürün bazındaki alışverişlerden kazanılan ekstra puanlar ile daha da artmaktadır. 15 günde bir ilan edilen Migroskop’ları takip eden tüketiciler, Migros Club üyelerine sağlanan % 3 avantaj üzerine, dönemsel kampanyalı ürünlerle puanlarını katlayacaklar. Yıl boyunca devam edecek bu kampanyada müşteriler, biriken puanlarını diledikleri zaman kullanabileceklerdir.

Böylece Migros müşterileri, tüm Migros ve Şok Mağazaları’nda yapacakları alışverişlerde hem Migros puanları, hem de Axess kart ChipPara’ları ile yüzde 6’ya varan çifte kazanç sağlayacaklar.

İkili kazanca büyük ilgi

2.7 milyon üyesi olan Migros Club ve 1.3 milyon üyesi olan Axess kart sahibi tüketiciler yeni yıla girmeden sağlanan bu ikili avantajdan yararlanmaya başladı. Axess ve Migros 2003’te tüm müşterilerine daha da kazandırmaya devam edecek.

27 Aralık 2002 ‘de başlayan Axess Migros uygulaması ilk beş gününde tüketiciler tarafından çok büyük ilgi gördü. Yılın son 5 gününde Migros’ta Axess ile gerçekleşen alışveriş tutarı 1 trilyon liraya yaklaştı .

Tam kaynak: AKBANK RSS – Bizden Haberler

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.