VOB Chippara Kampanyası

VOB Chippara Kampanyası


VOB’da hediye chip-para’lar sizin için…

2 Ocak – 31 Ocak tarihleri arasında Bankamızda ilk VOB işlemini yaparak, 250.000 TL’nin üzerinde işlem hacmi gerçekleştiren her yatırımcı komisyonu değerinde 500 TL’ye kadar chip-para kazanıyor.

VOB piyasasında işlem yapmak için VOB hesabı açtırmanız yeterli. Anlık Borsa, onbinde beş komisyon oranı ile hızlı ve kolay işlem imkanı sağlıyor.

Chip-para ödülünü nasıl kazanacağım?

Kampanya döneminde VOB’da ilk işlemini gerçekleştiren ve ilgili dönem boyunca 250.000 TL’nin üzerinde işlem hacmi gerçekleştiren yatırımcılarımız komisyonları değerinde chip-para ödülü kazanırlar. Bir kişiye ödenecek chip-para tutarı 500 TL ile sınırlıdır. Chip-para ödülüne hak kazananların chip-para yüklemeleri, Şubat ayı içerisinde kendilerine ait Axess, Wings, Fish kredi kartları veya Neo banka kartlarına yapılacaktır. Akbank kredi kartı nız veya Neo banka kartı nız yoksa, Akbank Direkt İnternet, 444 25 25 Akbank Telefon Şubesi ve tüm şubelerimiz den başvurularınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kart başvurusunun, Ocak ayı sonuna kadar yapılmaması durumunda, kazananların chip-para ödülü iptal edilecektir.

Akbank’ta hangi kanallardan işlem yapabilirim?

Akbank Direkt İnternet’te, "Yatırım" menüsünden Anlık Borsa ekranı adımını seçerek VOB işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca VOB’u okulunda öğrenme fırsatı Akbank VOB Okulu’nda. Akbank VOB Okulu için http://yatirimci.akbank.com.tr/vobokulu.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

2012 yılı itibari ile Bankamızda VOB işlemi yapmamış olan yatırımcılarımız da kampanyadan faydalanacaktır.

Kampanya, tüm gerçek kişiler için geçerli olacaktır.

Banka, kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Tam kaynak: AKBANK RSS – Kampanyalar

Bu yazı Kampanyalar kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın